INFORMACE K NÁKUPU

Podmínky používání

Podrobný seznam podmínek používání a licenční smlouvu naleznete zde. Objednání, instalace a používání softwaru vyžaduje přijetí těchto podmínek.

Obdržení licenčního klíče k produktu

Licenční klíč vám zašleme ihned po potvrzení Vaší objednávky. Objednávky vyřizujeme bez zbytečného prodlení, obvykle během jednoho pracovního dne.

K emailu, ve kterém Vám zašleme licenční klíč, je přiložena i Vaše faktura.

Informace ke koupi

Cena jednotlivých licencí k příslušným verzím programu se odvíjí od počtu zakoupených licencí, viz ceník.

Bezpečnost plateb a ochrana soukromí

Na našich serverech neuchováváme žádná citlivá data, obvzlášť informace o platebních kartách. Veškeré platby jsou prováděny přes zabezpečená rozhraní (šifrování SSL) vyžadující autentizaci plátce.

Vámi zaslané kontaktní informace využíváme pouze pro důležitá upozornění, například ohledně update software a neposkytujeme je dalším subjektům.

Reklamace a rušení objednávek

Na stránkách je k dispozici bezplatná zkušební verze programu. Neváhejte jí využít před samotným nákupem programu, abyste si oveřili, že Vám vyhovuje.

Navíc, pro případ, že byste s programem přestali být spokojeni až po jeho zakoupení, nabízíme Vám možnost vrácení peněz po dobu dvou měsíců ode dne nákupu.

Kontaktovat nás můžete přes:

email: info@teretron.cz

tel.: (+420) 224 356 741

mobil: (+420) 723 825 305

korespond. adr.:

ČESKÉ VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V PRAZE
Univerzitní centrun energeticky efektivních budov
Třinecká 1024
273 43 Buštěhrad
ČR

Ve veškeré komunikaci, prosíme, uvádějte IČO a produktový klíč.

Zamítnutí objednávky

Vyhrazujeme si právo k zamítnutí objednávky. V případě odmítnutí Vaší objednávky poskytujeme plnou náhradu dle způsobu našeho výběru (např. bankovním převodem).

Údržba a servisní podpora

Nákup licence zahrnuje bezplatnou technickou podporu prostřednictvím e-mailu po dobu 12 měsíců. Po uplynutí tohoto období Vám bude nabídnuto její prodloužení, se slevou 75 % oproti aktuální ceně.